Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w Mściszewicach.

W dniu 9 stycznia 2011 r. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w Mściszewicach.

15 wolontariuszek zbierało datki do 5 puszek od samego rana i zebrało 4 026 zł. Datki były zbierane dzięki przychylności ks Ireneusza Lehmann w obrębie kościoła po każdej mszy, w ciągu całego dnia na terenie wsi Mściszewice oraz podczas spotkania zorganizowanego na rzecz WOŚP w miejscowej szkole. Spotkanie to trwało od godz. 16.00 do 20.00 zakończone „światełkiem do nieba”. W czasie spotkania Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Mściszewice wspólnie z Kołem Gospodyń Mściszewiczanki przygotowali szereg niespodzianek i licytacji na rzecz WOŚP.

W czasie spotkania były występy jasełek w wykonaniu uczniów pod kierunkiem Wandy Chmurzyńskiej , chórku szkolnego pod kierunkiem Edmunda Gall, Orkiestry dętej Mściszewice , Pawła Nowaka, który grał na akordeonie oraz zespołu CSB w którym śpiewała Tatiana Kuśmierska.
Największym zainteresowaniem cieszyły się wymienione występy i licytacje różnych przedmiotów, które zostały ofiarowane przez różne osoby jak np. koszyki wiklinowe, rzeźby drewniane i obrazy wykonane przez mieszkańców Mściszewic, koszulka WOŚP, przejazd limuzyną lub spacer z członkiem orkiestry z Mściszewic.
Organizatorzy serdecznie dziękują wolontariuszkom, wszystkim ofiarodawcom, uczestnikom licytacji i osobom, które przyczyniły się do przeprowadzenia 19 finału WOŚP w Mściszewicach.
W całej gminie Sulęczyno zebrano 7802,11zł.